PříměstskÉ sportovní KempY

2024

SC vebr-sport, z.s. pořádá ve spolupráci s Academy MyBeFIT z.s. červenci 2024 "Příměstské sportovních kempy" pro děti. Tyto sportovní kempy jsou určeny dětem a mládeži se zájmem o pohyb a zábavu a sportovní trénink. Příměstské sportovní kempy jsou určeny pro děti ve věku od 6 do 14 let a jsou zaměřeny na sportovní přípravu, trénink. Jsou vypsány turnusy ve dvou lokalitách. 

AKCE Při závazné přihlášce do 31.3.2024

2.990 Kč

TURNUSY A TERMÍNY

Příměstské kempy probíhají od pondělí do pátku.  

LOKALITA - SEZIMOVO ÚSTÍ 

  Termín: 1. - 5. 7. 2024  

(včetně státního svátku 5. července)

Téma:

 SPORTOVNĚ BRANNÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - Azimut

Přihlášky otevřeny.

Academy MyBeFIT

LOKALITA - SEZIMOVO ÚSTÍ 

Termín: 8. - 12. 7. 2024  

Téma: 

PŘÍMĚSTSKÝ BRANNĚ-SPORTOVNÍ KEMP


Přihlášky otevřeny.

SC vebr-sport

LOKALITA PŘÍMĚSTSKÝCH KEMPŮ

SEZIMOVO ÚSTÍ 2

Každodenní místo srazu: Tělocvična ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489, Sezimovo Ústí 2

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Podrobnější informace naleznete v dokumentech "Propozice" a "Všeobecné podmínky".

Rodiče mohou děti přivést na místo srazu od 7:30 do 8:10 hod a odpoledne si je vyzvednout v 15:30-16:10 hod. Starší děti mohou ráno přijít na místo srazu a odpoledne odejít samy pouze s písemným souhlasem podepsaným jedním z rodičů. Každý den je pro děti připraven program. (Sportovní pohybová příprava, sportovní trénink, atletická příprava, základy práce s mapou a jiné sportovní aktivity.)

Aktivity příměstského kempu v Sezimově Ústí budou probíhat na sportovištích v Sezimově Ústí a okolí.

Děti jsou rozděleny do více skupin podle věku a případně podle dovednosti a zdatnosti. V případě, že některá aktivita je pro dítě nevhodná, je nahrazená jinou činností. 

Každý turnus je zakončen závěrečnými soutěžemi.

Strava: 

SLEVY A PŘÍSPĚVKY

LZE VYUŽÍT PŘÍSPĚVKY OD ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN A ZAMĚSTNAVATELE

Na všechny naše příměstské kempy s pohybovou aktivitou nabízejí zdravotní pojišťovny příspěvek 500 až 1500 Kč. Vyplněný formulář od Vaší zdravotní pojišťovny nám k potvrzení zašlete emailem na info@vebr-sport.cz , nebo na info@mybefit.cz   (Podle turnusu na který je dítě přihlášeno). Formulář Vám potvrdíme a zašleme zpět e-mailem, nebo po domluvě předáme osobně.

Někteří zaměstnavatelé přispívají na příměstské tábory, sportovní nebo volnočasové  aktivity dětí svým zaměstnancům plnou výši. V přihlášce do poznámky uveďte IČO zaměstnavatele a text, který zaměstnavatel požaduje na faktuře, případně další podrobnosti. Po zaplacení příměstského tábora nelze zpětně měnit název odběratele na faktuře.

Žádnou rodinu neodmítneme  kvůli neschopnosti momentálně platit. Nabízíme splátkový kalendář maximálně 3 splátek s poslední úhradou možnou až 14 dní před termínem příměstského kempu.


SLEVA ZA VČASNOU PŘIHLÁŠKU


SOUROZENECKÁ SLEVA NEBO SLEVA ZA ÚČAST NA VÍCE TURNUSECH

 (V přihlášce může být uplatněna pouze jedna z dvou slev (SOUROZENECKÁ SLEVA nebo SLEVA ZA ÚČAST NA VÍCE TURNUSECH) . Slevy se nesčítají.)

(Příklad: Dva sourozenci se přihlásí na stejný turnus, vyplní a odešlou elektronickou přihlášku a za oba bude provedena úhrada do 31.3.2024. Cena pro každého ze sourozenců bude  2 890,- Kč. )

SLEVA - CENA PRO ČLENY SC vebr-sport, z.s.

Pro děti, které jsou členy SC vebr-sport, z.s.  je  cena za jeden celotýdenní turnus 2100,- Kč. Pro členy SC vebr-sport  neplatí ržádná další sleva. Sleva platí pro všechny nabízené turnusy.

CENA ZA JEDEN TURNUS

2.990 Kč

3.690 Kč

4.190

ÚHRADA CENY NA JEDNOTLIVÉ TURNUSY

Úhrada ceny za příměstský sportovní kemp 2023 se provádí za každé dítě zvlášť na bankovní účet podle turnusů.


QR kód platby   (Při platbě si částku upravte podle vaší platné ceny)

**********************

QR kód platby  (Při platbě si částku upravte podle vaší platné ceny)

Platba pro turnus 1.-5.7.2024

Při platbě si částku upravte podle vaší platné ceny

Platba pro turnus 8.-12.7.2024

Při platbě si částku upravte podle vaší platné ceny

STORNO POPLATKY

V případě, že by se dítě nemohlo kempu zúčastnit, platí storno podmínky – při odhlášení do 14 dní před začátkem kempu vracíme 70% ze zaplacené částky a méně než 14 dní 20%. (Více informací ve všeobecných podmínkách).